عمل زیبایی بینی در تهران

10 / 10
از 1 کاربر

شهر تهران قطب جراحی های زیبایی در ایران و حتی جهان می باشد که به دلیل تعدد درخواست های جراحی های زیبایی رو به پیشرفت و افزایش تخصص در این زمینه رفته است. بهترین های پزشکان حوزه جراحی زیبایی نیز مطابق معمول در تهران متمرکز شده اند.

دکتر فیروزه رئیسیان که یکی از بهترین های این حوزه می باشد در طول 15 سال سابقه جراحی زیبایی خود با داشتن بیش از 1000 نمونه جراحی موفق کارنامه شاخصی از خود بر جای گذاشته است.ایشان که متخصص گوش و حلق و بینی و عضو انجمن جراحان زیبایی ایران هستند جراحی های زیبایی بینی را در بهترین کلینیک های تهران انجام می دهند و تا کنون رضایت بیماران خود را هم در ظاهر و هم در تنفس پس از عمل بیمار جلب کرده اند.

در حال حاضر ایران به عنوان یکی از کشور هایی که در آن عمل زیبایی بینی بسیاری انجام می شود شناخته می شود، تبلیغات گسترده و همچنین بیشتر شدن تمایل افراد برای داشتن ظاهری زیباتر از جمله اصلی ترین دلایل این رشد چشمگیر در ایران شده است. تهران را می توان به عنوان اولین شهر در ایران معرفی کرد که بیشترین مراجعه به کلینیک های زیبایی در آن به ثبت رسیده است و روزانه چندین عمل زیبایی بینی در تهران انجام می شود.

در گذشته تنها بانوان بیشترین میزان عمل زیبایی بینی را انجام می دادند اما امروزه آمار عمل های انجام شده حاکی از برابر شدن نرخ عمل زیبایی بینی مردانه و زنانه می دهد که خود نشان دهنده آن است که تمایل مردان برای عمل زیبایی بینی و داشتن چهره ای زیباتر نیز افزایش یافته است.

مقدمات عمل زیبایی بینی در تهران

یکی از سوالاتی که ممکن است برای تمامی افرادی قصد داشته باشند تا با عمل زیبایی بینی ظاهر جدیدی برای خود داشته باشند پیش می آید مقدمات لازم برای عمل زیبایی بینی می باشد. برای پاسخ به این پرسش باید گفت که برای اینکه بتوانید عمل زیبایی بینی در تهران را انجام دهید لازم است تا ابتدا به یک کلینیک زیبایی در تهران و یا دکتر جراحی زیبایی بینی در تهران مراجعه نمایید. دکتر فیروزه رئیسیان به عنوان یکی از با سابقه ترین جراحان بینی در تهران آماده است تا با به کارگیری جدید ترین متدها، روش ها و تجهیزات جراحی بینی ظاهری جدید را برای شما به ارمغان آورد.

پس از آنکه به پزشک جراح بینی مراجعه نمودید لازم است تا معاینات مورد نیاز بر روی بینی شما انجام شود و استخوانی، گوشتی و یا غضروفی بودن آن به همراه مشکلاتی که ممکن است بینی شما با آنها رو به رو باشد بررسی شده و روش جراحی مناسب و همچنین مدل بینی که در انتها برای شما به دست خواهد آمد برای شما شرح داده شود.

در ادامه با پرداخت هزینه عمل زیبایی بینی تاریخی برای انجام عمل زیبایی بینی شما در بیمارستان مربوطه در نظر گرفته می شود سپس برای انجام آزمایشات مربوطه اقدام و در نهایت در روز مورد نظر به اتاق عمل رفته و عمل زیبایی بینی برای شما انجام می شود.

هزینه عمل زیبایی بینی در تهران

از جمله دیگر پرسش هایی که متقاضیان عمل زیبایی بینی در تهران دارند در رابطه با هزینه عمل زیبایی بینی در تهران می باشد. با توجه به اینکه هزینه عمل بینی با توجه به نوع بینی ، فرایندی که در طی عمل زیبایی بینی بر روی آن انجام می شود، تجربه جراح و امکانات بیمارستان و بسیاری از عوامل دیگر تعیین می شود نمی توان هزینه ثابت و مشخصی را برای آن در نظر گرفت به همین منظور در صورتی که قصد انجام عمل زیبایی بینی در تهران را دارید می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید تا پس از مراجعه به مطب دکتر فیروزه رئیسیان و انجام معاینات اولیه هزینه عمل زیبایی بینی شما براورد و به شما اطلاع داده شود.

روش های عمل زیبایی بینی در تهران

برای آنکه بتوان یک بینی را عمل کرد از دو روش می توان استفاده کرد، یکی روش باز و دیگری روش بسته می باشد. تفاوت این دو  روش عمل زیبایی بینی در میزان تسلط جراح بر روی تمام بینی می باشد. در روش عمل زیبایی بینی باز تمام پوست بینی به کلی برداشته شده و عمل بینی آغاز می شود. در روش بسته برشی بر روی تیغه بینی زده نشده و تنها دو برش در بخش داخلی بینی زده می شود. مطمئنا عمل بینی باز مورد قبول بسیاری از جراحان خواهد بود زیرا تسلط بیشتری بر روی روند جراحی داشته و می توانند نتیجه بهتری را برای شما به ارمغان آورند. در نهایت تصمیم اینکه روش جراحی بینی به صورت باز یا بسته باشد بر عهده جراح بوده و اوست که تعیین میکند بینی شما نیاز به جراحی باز یا بسته دارد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :